Bag 4H Proline

  Dostupnosť: skladom (expedícia do 7 dní)

  Kód: vv 822

  Značka: Pavliš a Hartmann

  Prvotriedna sada batoha s vybavením

  1 354,34 €1 625,21 € s DPH

  Dopyt
  Máte otázku k tomuto produktu? Radi vám poradíme na telefóne +421 244 883 883 alebo e-mailu pahslovakia@azet.sk.

  Bag 4H Proline

  Prvotriedna sada batoha s vybavením, určená najmä na hasenie lesných požiarov alebo požiarov v zle prístupnom teréne.

  Batoh BAG 4H je vyrobený z vodeodolnej tkaniny Cordura® potiahnutej PU záterom z vnútornej strany. Je osadený širokými ramennými popruhmi umožňujúcimi nastavenie pre rôzne výšky postáv. Komfort zabezpečuje mäkčená chrbtová vložka. Vložka je osadená tiež na prednej strane na ochranu hadíc. Pre ľahké prenášanie je batoh osadený madlom.

  Hadica D25 Proline je určená na zásahy v lesnom a horskom teréne a tam, kde je zvýšené nebezpečenstvo mechanického poškodenia. Skladá sa z troch vrstiev.  Vonkajšia vrstva je vysokopevnostná PES priadza dúhovej farby, vnútorná vložka je guma EPDM čiernej farby a prostredná, spojovacia vrstva, je farby bielej. Hadice sú osadené hliníkovými spojkami.

  Rozdeľovač C-DCD sa používa na rozdelenie vodného vedenia C52 na dva prúdy D25 a jeden C52. Výtokové hrdlá sú opatrené guľovými kohútmi s možnosťou uzavretia a reguláciou jednotlivých prúdov.Požiarna prúdnica D25 kombinovaná je určená na hasenie kompaktným alebo sprchovým prúdom s plynule nastaviteľným uhlom rozstreku.

  Prúdnica Tajfun Profi D je určená na striekanie vodou plným alebo sprchovým prúdom. Je vhodná najmä na hasenie prachových a ľahko rozvíriteľných látok. Otočnou hlavou možno plynule meniť tvar prúdu z plného cez sprchový až do clonového prúdu a prúdnicu uzavrieť. Nastavenie clony do maximálnej polohy plní funkciu preplachu. Vtokové hrdlo je otočné a je osadené pevnou tlakovou spojkou D25.

  Prúdnica Tajfun Profi D/C je určená na striekanie vodou plným alebo sprchovým prúdom. Je vhodná najmä na hasenie prachových a ľahko rozvíriteľných látok. Otočnou hlavou možno plynule meniť tvar prúdu z plného cez sprchový až do clonového prúdu a prúdnicu uzavrieť. Nastavenie clony do maximálnej polohy plní funkciu preplachu. Vtokové hrdlo je otočné a je osadené pevnou tlakovou spojkou C52.

  Prechod C52/D25 je vybavený Al hrdlom s tlakovými manžetami.

  Hasiaci žreb Attack je útočný žreb pozostávajúci z telesa klinca z nerezovej ocele, z hrotu, ktorý má po obvode 16 dier s priemerom 1,9 mm, guľového uzáveru a vtokového hrdla, ktoré je osadené Ms spojkou D25 na tlak 40 barov.  Guľovým uzáverom možno uzavrieť alebo otvoriť hasiaci klinec. Tento hasiaci klin je určený na striekanie vodou priamym nástreškom hmly. Pri použití klinca v uzavretom priestore postačí vytvoriť otvor vo dverách, okne, v streche, a pod., bez vstupu do haseného priestoru vodnou hmlou likvidovať požiar.

  Vazák na hadice je lano opatrené na jednej strane očkom, na druhej dreveným kolíčkom. Slúži predovšetkým na bezpečné uchytenie tlakových hadíc.

  Váha celej zostavy je cca 23 kg.

   

  Obsah balení

   

  1x batoh BAG 4H

  4x hadica Proline D25 v dĺžke 20 m

  1x rozdeľovač C-DCD

  2x požiarna prúdnica D25 kombinovaná

  1x prúdnica Tajfun Profi D

  1 x prúdnice Tajfun Profi D/C

  1x prechod C52/D25

  1x hasiaci žreb Attack

  1x vazák na hadice

  Vyberajte z podobných produktov

  Český výrobca

  Expresné dodacie lehoty

  Záručný a pozáručný servis

  Profesionálne poradenstvo

  Pavliš a Hartmann Slovakia s.r.o.

  Varšavská 29 (mapa)
  831 03 Bratislava
  Slovenská republika

  +421 244 883 883

  Sme na sociálnych sieťach


  © 2024 Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. /  Admin /  Cookies /  Ochrana OÚ

  Eshop bol vytvorený a marketing poskytuje AZC

  Váš prehliadač (Internet Explorer) je zastaraný.

  Pre systém Windows už nevydáva žiadne aktualizácie. Stiahnite si jeden z týchto aktuálnych, bezplatných a vynikajúcich prehliadačov: