Požiarna prúdnica Tajfún - Profi D

  Dostupnosť: skladom (expedícia do 7 dní)

  Kód: vv 192

  Značka: Pavliš a Hartmann

  Táto prúdnica je určená na striekanie vodou plným prúdom, sprchovým prúdom alebo hmlou. Najmä na hasenie prachových a ľahko rozvíriteľných látok alebo na hasenie bytových požiarov.

  249,13 €298,96 € s DPH

  Dopyt
  Máte otázku k tomuto produktu? Radi vám poradíme na telefóne +421 244 883 883 alebo e-mailu pahslovakia@azet.sk.

  Požiarna prúdnica Tajfún - Profi D

  Požiarna prúdnica Tajfún - Profi D sa skladá z tela prúdnice, strmeňovej ovládacej páky, guľového uzáveru, otočnej pogumovanej hlavy z hliníkovej zliatiny, otočného vtokového hrdla a gumovej pištoľovej rukoväte.

  Strmeňovou pákou je možné uzavrieť alebo otvoriť prúdnicu. Otočnou hlavou je možné plynule meniť tvar prúdu z plného cez sprchový až do clonového prúdu a prúdnicu uzavrieť. Nastavenie clony do maximálnej polohy plní funkciu preplachu. Výstupný otvor prúdnice je osadený rotačným víričom prúdu. Vtokové hrdlo je otočné a je osadené pevnou tlakovou spojkou D25 podľa ČSN 38 9427.

  Všetky použité materiály boli vybrané a povrchovo upravené s ohľadom na mimoriadne namáhanie, ktorému môže byť prúdnica pri požiarnom zásahu vystavená.

  Táto prúdnica je určená na striekanie vodou plným prúdom, sprchovým prúdom. Najmä na hasenie prachových a ľahko rozvíriteľných látok (napr. uhlie, múka, apod.). Zvlášť výhodné je použitie prúdnice Tajfún-Profi D na zauhľovacích trasách v energetike, uhoľných kotolniach, poľnohospodárskych objektoch a pri hasení lesných požiarov. Je možné ju pripojiť aj na domové či podnikové hydrantové systémy. Pri hasení bytových požiarov odporúčame použitie rozprášenia hmly, čo umožňuje maximálny hasiaci účinok pri minimálnej spotrebe vody. Tým sa minimalizujú následné škody počas zásahu. Výhodou pre hasičov je možnosť kedykoľvek uzavrieť a otvoriť prúdnicu pri nastavenom prúde.

  Hmotnosť 1,5 kg
  Pracovný tlak 1,6 MPa
  Dĺžka 256 / 273 mm (min / max)
  Šírka 98 mm
  Výška 257 mm
  Max. prietok 220 l/min. při tlaku 1MPa

   

  Vyberajte z podobných produktov

  Český výrobca

  Expresné dodacie lehoty

  Záručný a pozáručný servis

  Profesionálne poradenstvo

  Pavliš a Hartmann Slovakia s.r.o.

  Varšavská 29 (mapa)
  831 03 Bratislava
  Slovenská republika

  +421 244 883 883

  Sme na sociálnych sieťach


  © 2024 Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. /  Admin /  Cookies /  Ochrana OÚ

  Eshop bol vytvorený a marketing poskytuje AZC

  Váš prehliadač (Internet Explorer) je zastaraný.

  Pre systém Windows už nevydáva žiadne aktualizácie. Stiahnite si jeden z týchto aktuálnych, bezplatných a vynikajúcich prehliadačov: