Požiarna prúdnica Tajfún - Profi C

  Dostupnosť: skladom (expedícia do 7 dní)

  Kód: vv 155

  Značka: Pavliš a Hartmann

  Prúdnica Tajfún-Profi C sa skladá z telesa, strmeňovej ovládacej páky ktorou je možné uzavrieť alebo otvoriť prúdnicu, guľového kohúta, otočné hlavy a gumové pištoľové rukoväte.

  293,09 €351,71 € s DPH

  Dopyt
  Máte otázku k tomuto produktu? Radi vám poradíme na telefóne +421 244 883 883 alebo e-mailu pahslovakia@azet.sk.

  Požiarna prúdnica Tajfún - Profi C

  Prúdnica Tajfún profi C sa skladá z telesa, strmeňovej ovládacej páky, ktorú je možné uzavrieť alebo otvoriť prúdnici, guľového kohútika, otočné hlavy z hliníkovej zliatiny a gumové pištoľové rukoväte. Otočnou hlavou je možné plynule meniť tvar prúdu z plného do sprchového až clonového a prúdnicu uzavrieť. Nastavenie clony do maximálnej polohy plní funkciu preplachu. Výstupný otvor prúdnice je osadený rotačným trieštičom prúdu. Vtokové hrdlo je otočné a je osadené tlakovou spojkou C52 podľa ČSN 38 9427. Všetky materiály boli vybrané s ohľadom na mimoriadne namáhanie, ktorému môže byť prúdnica pri požiarnom zásahu vystavená.

  Táto prúdnica je určená na striekanie vodou plným alebo sprchovým prúdom, najmä na hasenie prachových a ľahko rozvíriteľných látok (napr. uhlie, múka, apod.). Zvlášť výhodné použitie prúdnice Tajfún profi C je na zauhľovacích trasách v energetike, uhoľných kotolniach, poľnohospodárskych objektoch a pri hasení lesných požiarov. Pri hasení bytových požiarov odporúčame použitie rozprášenej hmly, čo umožňuje maximálny hasiaci účinok pri minimálnej spotrebe vody, čím sa minimalizujú následné škody počas zásahu. Výhodou pre hasičov je možnosť kedykoľvek uzavrieť a otvoriť prúdnicu pri nastavenom prúde.

  Hmotnosť 2,68 kg
  Pracovný tlak 1,6 MPa
  Dĺžka 300 / 320 mm (min / max)
  Šírka 120 mm
  Výška 276 mm

   

  Vyberajte z podobných produktov

  Český výrobca

  Expresné dodacie lehoty

  Záručný a pozáručný servis

  Profesionálne poradenstvo

  Pavliš a Hartmann Slovakia s.r.o.

  Varšavská 29 (mapa)
  831 03 Bratislava
  Slovenská republika

  +421 244 883 883

  Sme na sociálnych sieťach


  © 2024 Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. /  Admin /  Cookies /  Ochrana OÚ

  Eshop bol vytvorený a marketing poskytuje AZC

  Váš prehliadač (Internet Explorer) je zastaraný.

  Pre systém Windows už nevydáva žiadne aktualizácie. Stiahnite si jeden z týchto aktuálnych, bezplatných a vynikajúcich prehliadačov: