Upravit stránku
Přenosné plovoucí čerpadlo PH-Cyklon 2/1500Graf výkonuPřenosné plovoucí čerpadlo PH-Cyklon 2/1500Přenosné plovoucí čerpadlo PH-Cyklon 2/1500Přenosné plovoucí čerpadlo PH-Cyklon 2/1500
Zariadenie je určené jednotkám HZS k doplneniu cisternových striekačiek z voľných prírodných zdrojov, k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov atď.
Dostatočný výkon čerpadla umožňuje súčasné zásobovanie vodou dvoch prúdnic typu C a jednej typu B.

Otázky k produktu a objednávka

Vaše otázky týkajúce sa tohto produktu vybavíme:

Produkt môžete Objednávať na našom eshope.

Čerpadlo je pevne spojené s motorom do jedného celku. Nie je možné teda použíť čerpadlo samostatne. Hriadeľ motora prechádza skriňou čerpadla bez upchávky. Skriňa čerpadla je prišróbovaná cez nosnú dosku k motoru. Čerpadlo nie je možné pripojiť k inému typu motora. Spodná strana skrine je opatrená vekom, ktoré zabraňuje vniknutiu nečistot a tuhých častíc väčších než 20mm v priemere. Výtlak vody z čerpadla je ukončený hadicovou spojkou B75.

Teleso plaváka je vyrobené z polyetylénu odstredivým liatím ako jeden celok. Na vnútornej stene je nanesené cca 20mm tvrdej polyuretánovej peny pre zvačšenie odolnosti proti prerazeniu, čo zaručuje nepotopiteľnosť zariadenía. Prevedenie plaváka sa vyznačuje mimoriadnou stabilitou na vodnej hladine. Rám čerpadla slúží ako k prenášaniu a manipulácii, tak aj k upevneniu šnúry k zaisteniu proti odplávaniu.

ZOSTAVA

Motor:HONDA GXV 390
Skriňa čerpadla:Odstredivé - odliatok Al
Plavák:Polyetylén/polyuretán
Obežné kolo:Al Mg5 Si1 Mn
Sací veko:Al Mg5 Si1 Mn
Nosná doska:Al Mg5 Si1 Mn

HLAVNÉ TECHNICKÉ DÁTA

Max. prietok1 540 l/min
Max. výtlačná výška55 m
Výtlačný otvorSpojka B75
MotorHonda GXV 390
Výkon motora7,6 kW / 10,2 HP
Objem palivovej nádrže2,1 l
PalivoNatural 95
Rozmery plaváku (D x Š x V)980 x 710 x 200 mm
Rozmery zariadenia (D x Š x V)1030 x 730 x 500 mm
Suchá hmotnosť (bez náplní)53 kg
Katalogové číslo:vv 228
Objednajte:e-shop