Upravit stránku
Přenosné plovoucí čerpadlo PH-Cyklon 1 BSGraf výkonu
Zariadenie je určené jednotkám HZZ k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov, doplneniu cisternových striekačiek z volných prírodných zdrojov a ďalšiemu použitiu napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod..

Otázky k produktu a objednávka

Vaše otázky týkajúce sa tohto produktu vybavíme:

Produkt môžete Objednávať na našom eshope.

Technický popis

MotorBriggs & Stratton 850 Series
Typ čerpadlaodstredivé
Plavákpolyetylénový monolit
Obežné kolohliníkový odliatok

Použitie: Zariadenie je určené jednotkám HZZ k doplneniu cisternových striekačiek z volných prírodných zdrojov, k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov a ďaľšiemu použitiu napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod.

Skriňa čerpadla zo zliatiny hliníku je prišróbovaná k prírube motoru a plaváku. Spodná strana skrine je vybavená vekom, ktoré zabraňuje vniknutiu nečistôt a tuhých častíc väčších než 10mm v priemere. Výtlak vody z čerpadla je ukončený hadicovou spojkou B75.

Teleso plaváku je vyrobené z polyetylénu odstredivým liatím ako jeden monolit. Na vnútornej strane je nanesené cca 20mm tvrdej polyuretánovej peny pre zväčšenie odolnosti proti prerazeniu,čo zaručuje nepotopitelnosť zariadenia. Toto prevedenie plaváku sa vyznačuje mimoriadnou stabilitou na vodnej hladine. Integrované držadlá slúžia ako k prenášaniu a manipulácii, tak aj k upevneniu šnúry k zaisteniu proti odplávaniu. Konštrukcia čerpadla umožňuje beh "na sucho" bez poškodenia.

HLAVNÉ TECHNICKÉ DÁTA

Max. prietok1 145 l/min
Max. výtlačná výška37 m
Výtlačný otvorSpojka B75
MotorBriggs & Stratton 850 Series
Výkon motora4,1 kW / 5,5 HP
Objem palivovej nádrže1 l
PalivoNatural 95
Rozmery plaváku (D x Š x V)730 x 610 x 200 mm
Rozmery zariadenia (D x Š x V)780 x 610 x 390 mm
Suchá hmotnosť (bez náplní)24 kg
Kat. číslo:vv 280-BS
Objednajte:e-shop