Upravit stránku
Graf výkonu
Zariadenie je určené jednotkám HZZ k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov, doplneniu cisternových striekačiek z volných prírodných zdrojov a ďalšiemu použitiu napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod..

Otázky k produktu a objednávka

Vaše otázky týkajúce sa tohto produktu vybavíme:

Produkt môžete Objednávať na našom eshope.

Technický popis

MotorBriggs & Stratton 850 Series
Typ čerpadlaodstredivé
Plavákpolyetylénový monolit s madlami
Obežné kololitinový odliatok

Použitie: Zariadenie je určené jednotkám HZZ k doplneniu cisternových striekačiek z volných prírodných zdrojov, k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov a ďaľšiemu použitiu napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod.

Skriňa čerpadla zo zliatiny hliníku je prišróbovaná k prírube motoru a plaváku. Spodná strana skrine je vybavená plastovým vekom, ktoré zabraňuje vniknutiu nečistôt a tuhých častíc väčších než 20mm v priemere. Výtlak vody z čerpadla je ukončený hadicovou spojkou C52.

Teleso plaváku je vyrobené z polyetylénu odstredivým liatím ako jeden monolit. Na vnútornej strane je nanesené cca 20mm tvrdej polyuretánovej peny pre zväčšenie odolnosti proti prerazeniu,čo zaručuje nepotopitelnosť zariadenia. Toto prevedenie plaváku sa vyznačuje mimoriadnou stabilitou na vodnej hladine. Integrované držadlá slúžia ako k prenášaniu a manipulácii, tak aj k upevneniu šnúry k zaisteniu proti odplávaniu. Konštrukcia čerpadla umožňuje beh "na sucho" bez poškodenia.

HLAVNÉ TECHNICKÉ DÁTA

Max. prietok1080 l/min
Max. výtlačná výška18 m
Výtlačný otvorSpojka C52
MotorBriggs & Stratton 850 Series
Výkon motora4,2 kW / 5,5 HP
Objem palivovej nádrže1 l
PalivoNatural 95
Rozmery plaváku (D x Š x V)730 x 610 x 200 mm
Rozmery zariadenia (D x Š x V)780 x 610 x 395 mm
Suchá hmotnosť (bez náplní)24,1 kg
Kat. číslovv 223-BSObjednajte:e-shop